اگر جزو افرادی باشید که دوست دارند کسب و کارشان را در فضای مجازی توسعه دهند یا یک کسب و کار جدید در شبکه اینستاگرام راه‌اندازی کنند، احتمالاً سوالاتی مانند روشهای افزایش فالوور اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام، ربات افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی ذهنتان را مشغول خواهد کرد.

باید بپذیریم که افزایش فالوور در اینستاگرام یا حتی گرفتن اعضا در تلگرام کار راحتی نیست که بتوان با یک برنامه چند روزه آن را انجام داد یا حتی با پرداخت مبلغ مشخصی به هدف نهایی خود رسید؛ اگر بدین شکل بود که الان همه صفحات اینستاگرام، فالوورهای میلیونی داشتند.

چیزی که برای من جالب است این است که شیوه‌های مختلفی برای افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی وجود دارد که برخی از آنها در حد تئوری بوده و برخی نیز قابلیت اجرایی دارند. در این مطلب سعی می‌کنم تجارب شخصی خودم را دربارۀ جذب فالوور اینستاگرام به شما بگویم و از ربات اینستاگرام دیدوگرام به عنوان بهترین برنامه افزایش فالوور اینستاگرام صحبت کنم.

چرا اینستاگرام؟

شاید بهتر باشد که قبل از شروع هر کاری، دلیل وقت گذاشتن و اختصاص دادن هزینه به یک کار را برای خود مشخص کنیم، سپس به دنبال استراتژی بگردیم. سوالی که اینجا مطرح می‌شود این است که اصلاً چرا اینستاگرام؟ چرا سراغ برنامه‌ها و شبکه‌های اجتماعی دیگری نرویم؟ چرا افزایش فالوور اینستاگرام اهمیت دارد؟

به احتمال زیاد، در طول جستجوهای اینترنتی خود، بارها به وبسایت های وارد شده‌اید که کلیه محتوای آن در قالب یک یا چند تصویر در اختیار شما قرار می‌دهند و جذابیت آن باعث شده است که تا انتها مطلب مورد نظر را بخوانید. بله! حتی بازاریابان معروف هم فهمیده‌اند که اثرگذاری تصاویر بیشتر از محتواست و مخاطبان به عکس و تصویر توجه بیشتری نشان می‌دهند.

حال برگردیم به اینستاگرام! اینستاگرام شبکه‌ای است که در آن میلیون‌ها کاربر فعال ایرانی وجود دارند و ساعت‌ها وقت خود را صرف گشت زدن در این شبکه و بازدید از صفحات مختلف می‌کنند. پس چرا روی آن سرمایه‌گذاری نکنیم و از ظرفیت فوق‌العادۀ آن استفاده نکنیم؟

چرا افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی؟

قبل از اینکه بخواهم در این مورد چیزی بنویسم، بهتر است به یک سری اطلاعات عجیب و در عین حال جذاب اشاره کنم که اشتیاق شما را برای افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی افزایش می‌دهد. طبق آخرین سرشماری، جمعیت ایران حدود ۸۰ میلیون نفر برآورد شده است و از این هشتاد میلیون نفر، حدود ۵۵ میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند. آمار جذاب‌تر اینکه در سطح کشور بیش از ۵۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند فعال وجود دارد که ۴۵ میلیون نفر کاربر شبکه‌های اجتماعی مختلف هستند.

حالا! آمار جالب‌تر اینکه بیش از ۲۴ میلیون نفر از کاربران ایرانی، در اینستاگرام فعالیت دارند و ایران در رده هفتم کشورهای فعال در این برنامه شناخته می‌شود. از سوی دیگر، از لحاظ جنسیت، جمعیت زنان و مردان در این محیط تقریباً یکسان بوده و بیشترین جمعیت نیز به افراد حدود ۲۴ سال اختصاص می‌یابد.

بنابراین اگر شما به عنوان یک کسب و کار، بر روی افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی به روشهای مختلف متمرکز شوید، مطمئناً مخاطبان شما بیش از حد تصور و برنامه‌ریزی شما خواهد بود.

اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری درمورد تبلیغات و بازاریابی اینستاگرام کسب کنید، پیشنهاد می‌کنم که حتماً به لینک زیر مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه کامل کنید.

https://www.didogram.com/instagram

روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام

طبیعتاً هر چقدر تعداد فالوورهای شما در اینستاگرام بیشتر باشد، تاثیر مثبتی روی فروش شما خواهد داشت. چرا که هر مخاطب می‌تواند مشتری آینده شما باشد و از شما خرید کنید. از روزی که برنامه اینستاگرام راه اندازی شده است، شرکت‌های مختلف به دنبال راهکارهای متفاوتی برای جذب مخاطب در پیج خود هستند.

به طور کلی، سه روش اصلی افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی عبارتند از:

 • انجام فعالیت به صورت دستی: قدیمی‌ترین، سخت‌ترین، زمان گیرترین، و در عین حال ارزان‌ترین شیوه افزایش فالوور اینستاگرام است که فرد با روش‌های سنتی با سایر کاربران اینستاگرام تعامل داشته و آنها را به فالو کردن خود تشویق می‌کند. این شیوه به دلیل زمانبر بودن و همچنین بازدهی بسیار پایین، چندان مناسب نیست و معمولاً شرکت‌ها و کسب و کارهای بزرگ از این گزینه استفاده نمی‌کنند.
 • خرید فالوور اینستاگرام: در این بین برخی از افراد و گروه‌ها هستند که اقدام به خرید و فروش فالوور اینستاگرام می‌کنند که در نگاه اول ساده و مناسب به نظر می‌رسد. در حقیقت، شما در ازای پرداخت مبلغی، تعداد مشخصی فالوور دریافت خواهید کرد که وظیفه نگهداری آنها در پیج، بر عهده شما خواهد بود. خرید فالوور اینستاگرام ایرانی به دلیل ریزش بیش از حد و همچنین بالا بودن هزینه، توصیه نمی‌شود.
 • استفاده از ربات‌های افزایش فالوور اینستاگرام: یکی از شیوه‌هایی که اخیراً وارد بازاریابی اینستاگرامی شده است و اتفاقاً در این مدت محدود به خوبی توانسته است خود را در بین مشاغل مختلف جای دهند و تجربه موفقی برای مخاطبان خود به وجود بیاورد، استفاده از ربات‌ افزایش فالوور اینستاگرام است. به این صورت که ربات، به نمایندگی از صاحب پیج به تعامل با سایر کاربران پرداخته و آنها را به فالو کردن صفحه مورد نظر تشویق می‌کند. استفاده از این شیوه، مزایا و معایب خاص خود را دارد که در ادامه با معرفی دیدوگرام، بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.

دیدوگرام چیست و چه قابلیت‌هایی دارد؟

دیدوگرام یکی از سرویس‌های تبلیغاتی و بازاریابی ارائه شده توسط آژانس بازاریابی نوین است که به منظور افزایش کارایی در اینستاگرام و جذب فالوئر بیشتر ارائه شده است. دیدوگرام با برنامه‌ریزی از طرف شما مخاطبان هدفتان را دنبال می‌کند و باعث میشود طی یک زمان‌بندی معین هر تعداد فالووری که بخواهید جذب کرده باشید.

قابلیت‌های اصلی سرویس دیدوگرام شامل موارد زیر می‌شوند:

 • استفاده آسان: استفاده از سرویس دیدوگرام برای کاربران بسیار ساده است و از طریق عضویت در این سرویس، به راحتی می‌توان فرآیند بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام را انجام داد.
 • قابلیت تنظیم در شرایط مختلف: اگر به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی خود هستید، لازم است که برای شرایط و موقعیت‌های مختلف، استراتژی‌ها و تنظیمات متفاوتی در نظر بگیرید که در دیدوگرام به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید.
 • مشخص کردن رفتار ربات و هدف گیری مشخص: زمانی که قصد دارید از ربات دیدوگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام خود استفاده کنید، باید هدف مشخصی داشته باشید که ربات این سرویس این امکان را برای شما فراهم می‌کند. مثلاً می‌توانید هدف را این بگذارید که فالوئرهای پیج‌های هنری، یا افرادی که پست دارای هشتگ هنر را لایک کرده‌اند، برای شما فالو کند.
 • گزارش خروجی و ارائه آمار فعالیت و درصد جذب: زمانی که برای استفاده از یک سرویس خاص، مبلغی می‌پردازیم و برای هزینه‌های خود حساب و کتاب داریم، لازم است که از وضعیت خود نیز خروجی بگیریم و آمار فعالیت دریافت کنیم. امکانات سرویس دیدوگرام کمک می‌کنند که درصد جذب مخاطبان و مشتریان بالقوه خود را در هر مرحله در اختیار داشته باشید.
 • پشتیبانی حرفه‌ای توسط دیدوگرامی ها: استفاده از ربات دیدوگرام یا ربات افزایش فالوور اینستاگرام بدین معنی نیست که شما به حال خود رها شده‌اید و دیدوگرامی ها با شما کاری نداشته باشند. در حقیقت، این گروه از زمان ثبت نام تا هر وقت که بخواهید، در کنار شما خواهند بود و هر زمان که سوال یا مشکلی داشته باشید به شما کمک خواهند کرد.

ربات دیدوگرام به عنوان بهترین برنامه افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی

بعد از اینکه سرویس دیدوگرام را برای تبلیغ و بازاریابی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام انتخاب کردید، امکان استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام شما فراهم می‌شود و می‌توانید به سراغ مخاطبان ایرانی خود بروید. اما چرا ربات دیدوگرام را به عنوان بهترین برنامه افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی معرفی می‌کنم؟ به دلایل زیر:

 • رفتار طبیعی و نرمال: ما گفتیم که ربات افزایش فالوور اینستاگرام به نمایندگی از شما با سایر کاربران وارد تعامل شده و در حقیقت نقش شما را بازی می‌کند. رفتار طبیعی این ربات در لایک کردن و فالو کردن سایر کاربران باعث می‌شود که طرف مقابل احساس کند که با یک شخص واقعی در ارتباط است نه یک ربات.
 • قدرت بسیار بالای برنامه: ربات دیدوگرام از قابلیت‌های بالا و متعددی برخوردار است که برای شرایط مختلف برنامه ریزی شده است. این ربات، قابلیت برنامه ریزی برای طیف خاصی از مخاطبان و حتی و محدوده مکانی خاصی از آنهاست و شانس شما را در جذب مخاطبان نزدیک به خود افزایش می‌دهد.
 • ثبات: ارسال پست به شکل منظم و جذب پیوسته فالوور اینستاگرام اهمیت دارد. از سوی دیگر ثبات در رفتار مدیر یک پیج باعث می‌شود که مخاطبان بیشتر به آن اهمیت دهند. حضور ربات افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی در پیج شما به صورت مداوم باعث می‌شود که ارتباط مخاطبان با آن به شکل پایدار ادامه داشته باشد.
 • هزینه کم: از گزینه خرید فالوور اینستاگرام به عنوان یکی از راههای افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام یاد کردیم، اما جالب است بدانید که هزینه استفاده از ربات دیدوگرام بسیار کمتر از شیوه خرید است و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.
 • بازدهی فوق العاده: بازدهی ربات دیدوگرام در جذب فالوور اینستاگرام به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد؛ اما اگر شرایط مناسب باشد، این ربات می‌تواند ماهانه تا حدود ۵ هزار کاربر جدید به صفحه شما اضافه کند. اما اگر تنظیمات صفحه به شکل مناسبی نباشد، ممکن است تعداد فالوور های جذب شده کمتر باشد.

 

اگر همچنان سوالی دارید و یا می خواهید ربات اینستاگرام خود را ایجاد کنید با شماره 41897111-021 تماس حاصل نمایید، همچنین برای آموزش های بیشتر اینستاگرام می توانید به وبلاگ دیدوگرام مراجعه کنید.

 

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت

آخرین دیدگاه‌ها